metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Pacjent ~Pacjent (Gość)07.04.2017 12:15

Poco ten remont dla kogo jak tu niema dobrego lekarza zenada same zaznaczam nie wszyscy są ordynarni dla pacjenta ja to przeżyłem tylko Wielka szkoda że nie nagrałem rozmowy z chamskim zachowaniem lekarza z tej przychodni

74


ds ~ds (Gość)07.04.2017 13:06

chodz zmienił się system istnieje to samo, ludzie razem z prawda i kłamstwem sypiają, żaden człowiek pająk nas uratować niechce, jak ja znam te komedie i życie stało sie piękne

14


sklave sklaveranga07.04.2017 15:58

Prezydent i starosta żądają jak największych zarobków!? Ale za nic nie odpowiadają i nie podejmują żadnych decyzji. Kim jest prezydent miasta, starosta? Znaczy się jaką władzą dysponuje i jakie posiada uprawnienia? Według mnie to tylko marionetki i to cholernie kosztowną. Prezydent, starosta jeśli chciałby pierdnąć to muszą uzyskać opinię Rady. No a jeśli prezydent, starosta chce pierdnąć to już musi zabiegać o zgodę rady. To jest wypaczenie wszelkich norm, zasad etc. etc. Powstał twór społeczny w którym każdy wybraniec rządzi a za błędy nikt nie odpowiada . Powiadają że od przybytku głowa nie boli. W tym przypadku nie tylko głowa boli ale i kieszeń to mocno odczuwa. Prawidłowo prezydent, starosta powinni wydawać decyzje a Rada winna tylko ich rozliczać z wykonywanych zadań. I wtedy wystarczy jak Rada zbierze się dwa razy w roku. Inaczej to oni wszyscy udają że pracują a udajemy że tego nie widzimy. Prezydent i starosta z roku na rok się bogacą a my biedniejemy chociaż na pasożytów pracujemy.Więcej na http://sklave.manifo.com/

Komentarz był edytowany przez autora: 07.04.2017 15:59

71


wnioskodawca ~wnioskodawca (Gość)07.04.2017 14:59

starostwa powiatowe do likwidacji, ponieważ są to pożeracze pieniędzy publicznych

182


gdzie? ~gdzie? (Gość)08.04.2017 14:17

gdzie są obrońcy przychodni, jak były kamery to tyle ich było

51


Jak to gdzie ~Jak to gdzie (Gość)08.04.2017 14:48

Jak to gdzie są, już dawno poszli za lekarzami do ich prywatnych przychodni .

24


Der ~Der (Gość)08.04.2017 23:46

Tyle szumu o nic, bo przecież wszystkie przychodnie świadczą nieodpłatnie swoje uslugi więc co za różnica czy prywatne czy publiczne. Wolny wybór pacjenta

15


KASA ~KASA (Gość)09.04.2017 09:11

Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądz-na przeciwko jest prywatna przychodnia i nie ma pacjentów(przyznać się kto ma udziały w tej przychodni?)

40


powiernik powiernikranga07.04.2017 11:52

800lecie a problemy te same. Nie ma kasy, miasto kuleje, bo nie powstają nowe zakłady pracy.. Nie ma nowych firm, marny rozwój, ludzie młodzi wyjeżdżają, przychodnie trzeba trzymać dla starzejącego się społeczeństwa lokalnego.. A lekiem jest tworzenie nowych miejsc pracy i zatrzymanie młodych w mieście. Może za 800 lat będzie lepiej, o ile miasto Piotrków nie stanie się wsią pomiędzy Moszczenicą a Wolą.

Komentarz był edytowany przez autora: 07.04.2017 11:54

173


Ala ~Ala (Gość)10.04.2017 09:18

Co oznaczają słowa o stopniowym wycofywaniu się z tego budynku? Likwidacja całkowita przychodni? Chyba znowu musimy się zebrać i ruszyć na ul.Dąbrowskiego a później na ul.Roosevelta!

20


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat